O NAS

Biuro Rachunkowe "ZYSK" Wojciech Łukasik działa od roku 2004 r. Właścicielem biura jest Wojciech Łukasik, absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie, wieloletni główny księgowy w spółce akcyjnej wchodzącej w skład dużej grupy kapitałowej.

 

Cechuje nas profesjonalizm, dobre przygotowanie merytoryczne oraz rzetelność. Współpracę z klientem opieramy na partnerstwie, indywidualnym podejściu i wzajemnym zaufaniu. Skupiamy się na realizacji potrzeb, proponując rozwiązania, które pomogą osiągnąć zamierzony cel. 

 

Obok standardowej usługi księgowo-kadrowej doradzimy Państwu w kwestiach ogólno-biznesowych, pomożemy przy rejestracji działalności gospodarczej, zaproponujemy najbardziej korzystną formę opodatkowania dla konkretnego rodzaju działalności.

 

Nasze usługi realizujemy na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Ministra Finansów Nr 8229/2004. W trosce o wspólne bezpieczeństwo finansowe, posiadamy obowiązkowe ubezpieczenia OC. Powierzone nam dane i informacje są chronione – zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, wdrożyliśmy niezbędne procedury bezpieczeństwa.

 

WSKAŻEMY NAJLEPSZĄ DROGĘ

Pomożemy Twojej firmie wybrać najlepsze rozwiązania, dzięki którym będą mogli Państwo w 100% skoncentrować się na prowadzonej działalności.

NASZA OFERTA

Książka przychodów i rozchodów

KPiR, ewidencje VAT, zeznania podatkowe, kontrola formalno-rachunkowa...

Księgi handlowe

Prowadzenie pełnych ksiąg handlowych, ewidencje, deklaracje, sprawozdania ...

Ryczałt ewidencjonowany 

Ewidencja przychodów, środków trwałych itp. Ewidencje i deklaracje VAT...

Kadry i płace 

Umowy, listy płac, PITy, dokumenty do ZUS i US, akta personalne, wynagrodzenia ...

Pozostałe usługi

Leasing, kredyty, dotacje, wsparcie przedsiębiorstw, PCC i wiele innych...